Heinner aparat za espresso kavu Ethiopy HEM-1050SS
U cijenu nije uključena dostava.
14 People watching this product now!
SKU: HEM-1050SS
Informacije o proizvodu
Glavne karakteristike 20 bar tlačna pumpa Topla ploča za održavanje Odvojivi spremnik vode: 1.5L Karakteristike Dvostruki filter od nehrđajućeg čelika Opcije: mlijeko za espresso i pjenasto mlijeko Zaštita od pregrijavanja Sigurnosni ventil nadtlaka Kućište od nehrđajućeg čelika Uklonjiva ladica za kapljanje Tehnički podaci Snaga: 1050W Napon: 220-240V ~ 50Hz Za espresso aparate preporuka je koristiti srednje fino mljevenu kavu !   Fino ili ekstra fino mljevena kava može začepiti čeličnu mrežicu od aparata.