Heinner putno glačalo HTI-1000PP
159,00
U cijenu nije uključena dostava.
17 People watching this product now!
SKU: HTI-1000PP
Informacije o proizvodu
Potplat od nehrđajućeg čelika Samočišćenje Suho / parno / parno mlazno glačanje Kompaktan dizajn i sklopiva ručka Karakteristike Neprekidni protok pare Parni mlaz Sklopiva ručka Kapacitet spremnika: 40ml Duljina kabela: 1,8 m Tehnički podaci Snaga: 1000W Napajanje: 230V ~ 50Hz