Heinner sokovnik HSF-600BK
Heinner sokovnik HSF-600BK
399,00
U cijenu nije uključena dostava.
10 People watching this product now!
SKU: HSF-600BK
Informacije o proizvodu
Glavne značajke Snaga: 600W Zaslon od nehrđajućeg čelika 2 brzine Spremnik za sok i kašu Karakteristike 65 mm cijev za dovod Posuda za celulozu: 1,5L Spremnik za sok: 0,5L 12000-14000rpm Protuklizna stopala Tehnički podaci Razina buke: 85dB Napajanje: 220-240V ~ 50 / 60Hz