Heinner usisavač HVC-M700BL
Heinner usisavač HVC-M700BL
649,00
U cijenu nije uključena dostava.
11 People watching this product now!
SKU: HVC-M700BL
Informacije o proizvodu
Glavne značajke Snaga: 700W HEPA filter 10 2 x papirnate vrećice Karakteristike Usisna snaga:> 100W Plastična cijev Automatski izvlačenje kabela za napajanje Tehnički podaci Razina buke: 80dB Dužina kabela za napajanje: 5m Napajanje: 220-240V ~ 50 / 60Hz