Heinner HAV-E110SS vakumirka, vakumiranje i brtva, suho i mokro vakumiranje, funkcija brtvljenja, vakuum ladice, kontrola dodira, dva načina: normalan / osjetljiv, rola vrećice 20×200 mm uključena, 5 pojedinačnih vrećica 20x30cm uključeno, crijevo spremnika, ugrađeni rezač, kompatibilan s širinom vrećica 30cm, vakuumski kapacitet: 10L / min, tlak: 80kpa, snaga: 110W, crno sa srebrnim ukrasom
Heinner vakumirka HAV-E110BKSL
Heinner vakumirka HAV-EDC120SS
View cart “Catler vakumirka sa integriranom vagom VS 8010” has been added to your cart.