Philips LED TV 50PUS8007/12
Philips LED TV 50PUS8007/12
U cijenu nije uključena dostava.
19 People watching this product now!
SKU: 50PUS8007/12
Informacije o proizvodu
Ultra HD, Android TV, 16 GB, quad core, Ambilight 3, Pixel Precise Ultra HD, Wi-Fi, HDR 10+, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS HD, Bluetooth 5.0, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 4xHDMI 2.0, Google Assistant built-in, Borderless design   OSNOVNE ZNAČAJKE Energetski razred F Zaslon LED 50 ” / 127 cm Rezolucija 3840 x 2160 Osvježenje zaslona 60 Hz SMART Android SMART TV PROIZVOĐAČ, SERIJA Proizvođač Philips Serija 8007 ZASLON Veličina zaslona 50 ” / 127 cm HDR HDR10 / HDR10+ / HGL (Hybrid Log Gamma) / Dolby Vision Zakrivljeni zaslon (Curved) Ne Omjer slike (Aspect ratio) 16 : 9 Vidljivi kut gledanja (horizontalno) 178 ° Vidljivi kut gledanja (vertikalno) 178 ° TV TUNER TV Tuner DVB – T / T2 / C / S / S2 HEVC H.265 HEVC H.265 AUDIO Zvučnici 2 x 10 W Audio standard Dolby Atmos PLATFORMA Broj CPU jezgri 4 Core Ugrađeni prostor za pohranu 16 GB Operativni sustav Android 11 ERGONOMIJA VESA montaža VESA VESA sučelje 300 x 300 Uklonjivi stalak TV-a Da Podesivost stalka po visini Ne MREŽA WiFi 802.11 a/b/g/n/n 5GHz/ac Bluetooth Bluetooth LAN LAN WiFi Direct WiFi Direct USB USB 2.0 2 Podržani Audio formati (USB) AAC • AC3 • AMR • eAAC+ • M4A • MP3 • WMA • WAV • WMA-PRO Podržani slikovni formati (USB) JPEG • GIF • PNG • BMP • HEIF USB snimanje (PVR) PVR snimanje POVEZIVOST HDMI 4 Optički Audio Da CI – utor Da ENERGIJA Prosječna potrošnja energije 65 W Potrošnja u Stand By modu 0.3 W DIMENZI Širina (cm) 111.58 cm Visina (cm) 64.49 cm Dubina (cm) 8.19 cm Širina sa stalkom (cm) 111.58 cm Visina sa stalkom (cm) 67.29 cm Dubina sa stalkom (cm) 25.6 cm Težina sa stalkom (kg) 12.4 kg OSTALO Hotel mod Ne Internet preglednik Internet preglednik Ugrađena kamera Ne Boja Crna Jamstvo 2 godine