Zvučnici 5.1 SoundRise 51105W Ako ste jedan od onih koji vole biti okruženi prirodnim zvukom, što bliže stvarnosti, onda su serioux SoundRise SRXS-51105W zvučnici za vas. S ukupnom snagom od 105W, 5 zvučnika vjerno će reproducirati glazbu, ali posebno zvuk iz vaših omiljenih igara i filmova.5 zvučnika nadopunjuje subwoofer promjera 5,25″ i snage 30W, koji reproducira niskofrekventne zvukove, što je prirodnije moguće, rađajući snažan bas, u visokoj dinamici. Jednostavni su za konfiguriranje, ali i jednostavniji za korištenje Daljinskim upravljačem upravljate audio iskustvom, upravo iz udobnosti vašeg kauča.Jednostavnim dizajnom zvučnici Serioux SoundRise SRXS-51105W savršeno se uklapaju u bilo koju vrstu interijera. Štoviše, nudi više varijanti za povezivanje vanjskih izvora zvuka zbog AUX i RCA, SD i USB ulaza, ali i Bluetooth modula koji omogućuje povezivanje s drugim mobilnim uređajima.