VOX 32DIS555B TV LCD
EAN: 8606019607425
119,24
U cijenu nije uključena dostava.
Out of stock
15 People watching this product now!
SKU: 135064
Informacije o proizvodu
  LED 32DIS555B
Barcode 8606019607425
TEHNICAL SPECIFICATION Basic
Display Type Direct LED
Screen Size 32"
Screen Resolution Hd Ready (1366×768)
Tuner Type DVB-T2/C/S2
DVB Codec H.265
Smart OS NO
Wi – Fi NO
DISPLAY
Refresh rate 50 Hz / 200 CMP
Brightness (cd/m2) 250
Contrast Ratio 1200:1
Viewing Angle (H/V) 178/178
Response Time (ms) 8 ms
SOUND
Audio Power 2 x 6W RMS