TV, Philips, 39PHS6707/12, 98CM, LED, HD, 4K, Crni, Android, iOS Zrcaljenje, Android, Pixel Plus HD, HDR10+/HLG, 50 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2, 2, 12 W, Integrirani subwoofer: Ne, Wi-Fi, Bluetooth, 1 x RJ-45, 1 x S/PDIF, CI+ utor, 3 x HDMI 2.0, 2 x USB, 1 x Jack 3.5 mm 300 x 300 x 300, Kabel za napajanje, daljinski upravljač, korisnički priručnik, kabel za napajanje