TV, Philips 50PUS7506/12, 2021, 126CM, LED, Smart TV, 4K, Crno, Ravno, Saphi, Zrcaljenje Androida, P5 Savršena slika, HDR10+/HLG, 50 Hz, DVB-T/T2/T2/T2-HD/C/S/S2, 2, 20 W, Integrirani subwoofer: Ne, Wi-Fi, 1 x RJ-45, 1 x S / PDIF, CI+ utor, 4 x HDMI, 2 x USB, 1 x 3,5 mm Jack, 100 x 200, Kabel za napajanje, daljinski upravljač, baterije, korisnički priručnik